Dangerous speed

technology-2

A series of explosions, committed by unknown bomber, have taken place in the city. This time the municipial bus has become their target. You are the unfortunate passengers who took this ill-fated bus trip. A bomb is rigged on the bus and will be detonated, when the speed goes below 60 km/h. The doors are closing and you have only 60 minutes to defuse the bomb and get out.

gesture

Features: authenticity, based on intricate electronic devices, advanced multimedia

people-1

2-5 people, age 14+ (or less with adults), difficulty level - upper medium

Ohlasy

Katka a Marek
testovali hru 

Velice reálná hra. Překvapivé hádanky,se kterými jsme se v jiných hrách nesetkali. Hra je napěchovaná technickými vychytávkami, a ty nevíš co se bude dít v příštích minutách. Díky moc, a přeje Vám hodně výborných hráčů!

Honza a Vojta
testovali hru 

Únikovou hru jsme hráli poprvé,výborná legenda a skvělý příběh hry. Zvlášť chceme ocenit práci personálu hry. Doporučujeme hru jak pro začátečníky tak pro pokročilé "kvestery".

Hanka, Klára a Jakub

Jeli jsme Nebezpečnou rychlostí 59 minut.
Vynikající úniková hra! Hrozně moc originálních hádanek a rébusů, které jsme nikde jinde dříve neviděli. Výborný příběh hry od začátku do konce. Skvěle se doplňuje logické myšlení a technologie. Nám fandům tohoto filmu se to moc líbilo.

Maty, Kuba, Vojta, Marek

Jeli Nebezpečnou rychlostí 47 minut!!!
Výborná únikovka!!! Vynikající příběh, skvělé hádanky a nečekaná řešení. Skvělý personál. Doporučujeme všem !!!

Jana, Tomáš, Bája a Mirek

Jeli Nebezpečnou rychlostí 59 minut.
Bomba úniková hra!!! Spoustu originálních rébusů úkolů, které nebylo jednoduché rozlousknout. Už jsme pár únikovek dali, ale tahle byla nejlepší. Super příběh a napětí po celou dobu hry!

Karel, Petr, Filip, Anička

Jeli Nebezpečnou rychlostí 56 minut
Výborná hra, moc se nám líbily technicky promakané úkoly i a jejich nečekaná řešení. Po celou dobu máte pocit, že jste ve skutečném autobuse. Bylo to SUPER!!! Doporučujeme VŠEM!!!

Lucka 
Čas dokončení: 56 minut


Maximální zážitek... s holkama jsme nastoupily do autobusu a nevěděly jsme, co očekávat... výborné propracování do posledního detailu a díky spolupráci jsme to zvládly a užily si každou minutu naplno. Těšíme se, až otevřete druhou místnost 😉

Petr z Bohumína 
Čas dokončení: 46 minut

Jedna z těch lepších únikovek, tahle mě celou dobu opravdu bavila. Originální nápad, autentické prostředí, bez jedné hvězdy za jednu drobnost, bez které bychom ten rekord pokořili. I tak určitě doporučuji všem.

Dangerous speed

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...