Escape Games Ostrava

Chcete zažít 60 minut té nejnapínavější zábavy a adrenalinu?
Naše únikové hry vám to umožní. Připravili je pro vás vynikající naši i zahraniční specialisté. Budete řešit důmyslné hádanky a rébusy, překonávat elektronická zařízení,  závodit s časem i svým důvtipem.

Již otevřeno! Cena hry od 640 do 1200 korun, v závislosti na době hry a počtu hráčů. Podrobnosti najdete v sekci rezervací.

Escape Games Ostrava - poskytujeme rodinám s dětmi, skupinám přátel i pracovním kolektivům v rámci teambuildingu kombinaci super zábavy, aktivního odpočinku, ale i zdravého napětí a adrenalinu. V čem naše únikové hry spočívají a na co se při nich můžete těšit?

Neopakovatelné zážitky

Dbáme na to, abyste odcházeli s pocitem dobře stráveného a investovaného času. Proto naše rébusy a hádanky, se kterými se u nás setkáte, promýšlíme do hloubky. Kromě toho, že naplno rozkmitáte vaše mozkové závity, se budete muset vypořádat s nervozitou a tlakem z času, který během únikových her plyne rychleji, než kdy jindy. Tím spíš, když se naplno ponoříte do dech beroucího příběhu, na jehož zajímavosti a napínavosti si v zájmu našich hráčů zakládáme.

Detaily a Inovace

Za svoji velkou přednost považujeme univerzálnost, díky které si u nás přijdou na své zkušení matadoři mezi řešiteli únikových her, ale stejně tak i úplní nováčci, kteří se zábavou tohoto druhu ještě nikdy nepřišli do styku. Proto jsou naše složité hlavolamy a rébusy – navzdory své náročnosti – koncipovány s maximálním důrazem na logiku jejich řešení. Hlavním zdrojem pro inovaci našich Escape Games Ostrava jste přitom vy sami. Drtivá většina úprav a vylepšení totiž vychází přímo z recenzí, požadavků a přání zákazníků, kteří si už nějakou z našich „únikovek“ vyzkoušeli na vlastní kůži.

Souboj s časem

Po úspěšném úniku z místnosti se můžete těšit na další zajímavost, kterou je zanesení vašeho výsledku do naší statistické databáze. Dle té se můžete dozvědět, jak jste na tom v porovnání s ostatními účastníky. Pokud se vám navíc povede uniknout v extrémně rychlém čase, můžete se propracovat do žebříčku TOP TEN měsíce, případně celkového seznamu TOP TEN řešitelů dané hry. Samozřejmostí je na úplný závěr pořízení fotografie vaší skupiny, kterou zpravidla ještě ten samý den publikujeme na naší facebookové stránce.

Nápověda

Ani v jedné z „únikovek“ Escape Games Ostrava se nemusíte obávat toho, že byste úplně pohořeli. Po celou dobu plynutí časového limitu jste u nás totiž prostřednictvím kamery pod dohledem proškolené obsluhy. Budete-li proto mít pocit, že jste se zasekli a nevíte jak dál, můžete kdykoliv zdarma a bez časové penalizace požádat o radu.

Escape Games Ostrava – Adrenalin a relax v jednom

Pro koho je tato zábava vhodná?

Únikové hry jsou vhodné pro široké spektrum lidí, bez ohledu na dosažené vzdělání, věk a pohlaví. Velké lákadlo představují zejména pro mladší generace, které k nám dorazí v partě, ovšem stejně tak mezi naše zákazníky v hojném počtu patří rodiny s dětmi a pracovní kolektivy, které na „únikovku“ vyrazí coby teambuildingovou aktivitu. Není se přitom čemu divit. Během escape games si nejen odpočinete od problémů všedního života, ale zároveň jste vystaveni nutnosti dobré a srozumitelné komunikaci, spolupráci se spoluhráči a zároveň individuálního logického myšlení. Zábavnou formou tak procvičujete disciplíny, bez kterých se v pracovní skupině zkrátka neobejdete.

Výhody únikových her

Velké lákadlo escape games představuje samotný příběh, který – když je dobře zpracovaný – vás má za úkol vtáhnout do děje a alespoň na pár desítek minut vás odtáhnout od běžného života, zejména jeho strastí a problémů. „Únikovky“ s přísadou všudypřítomného adrenalinu testují vaše schopnosti logického uvažování, smyslu pro detail, ale i práce pod tlakem.

Jak vznikly únikové hry?

Česky únikové hry, jinak také escape rooms, escape games či exit rooms, představují inovativní společenské hry, jejichž cílem je maximálně zkombinovat zábavu s procvičením lidského uvažování.

Svou podstatnou vycházejí z počítačových her strategického žánru, ve kterých se hráč ve virtuálním světě ocitl v místnosti, ze které musel za užití rekvizit a indicií uniknout. Únikové hry tento zajímavý koncept posunují na vyšší úroveň, když virtuální prostředí přetavují do reality.

První „únikovky“ se začaly objevovat v asijských velmocích Japonsku a Číně, a dále v Americe. Přibližně od posledního kvartálu roku 2014 se pak escape games nejrůznějších zaměření rozšířily do většiny států světa včetně České republiky, kde i v současné době probíhá jejich „boom“.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...