Escape Room Ostrava

Chcete zažít 60 minut té nejnapínavější zábavy a adrenalinu?
Naše únikové hry vám to umožní. Připravili je pro vás vynikající naši i zahraniční specialisté. Budete řešit důmyslné hádanky a rébusy, překonávat elektronická zařízení,  závodit s časem i svým důvtipem.

Již otevřeno! Cena hry od 640 do 1200 korun, v závislosti na době hry a počtu hráčů. Podrobnosti najdete v sekci rezervací.

Escape Room Ostrava – S přáteli či rodinou vytvořte tým a přijďte se k nám bavit!

Čeká Vás akční zážitek plný napětí a adrenalinu, při kterém naplno uplatníte svůj intelekt i postřeh!

Neopakovatelné zážitky

Naše hry Vám formou strhujícího dobrodružství nabídnou neopakovatelnou zábavu, při níž bude hrát roli zejména rychlost, s jakou dokážete vyřešit složité a rafinované hádanky a úkoly. Jen Vaše inteligence a vnímavost ruku v ruce s rozhodností Vám zajistí úspěch, kterým završíte jedinečný zážitek z celé hry!

 

Detaily a inovace

Hry, které nabízíme našim návštěvníkům, jsou precizně připravené a propracované do nejmenších detailů. Hlavolamy a hádanky, které pro Vás vytváříme, jsou velmi složité, logické i zábavné zároveň. Zaručeně tak uspokojíme i ty nejnáročnější a nejzkušenější hráče únikových her!

Názory a přání našich zákazníků jsou pak pro nás důležitým vodítkem při tvorbě nových her a rovněž při úpravě her stávajících. Vše co činíme tak směřuje pouze ke zdokonalení našich služeb a tím k plnému uspokojení všech našich klientů. Veskrze pozitivní ohlasy těch, kteří měli již příležitost se našich her zúčastnit, jsou toho nesporným důkazem.

 

Souboj s časem

Výsledný čas, kterého Váš tým při hře dosáhne, zaznamenáme do tabulek a pokud bude patřit k nejlepším, objevíte se pak v našem TOP TEN měsíce, případně i v celkovém žebříčku těch nejúspěšnějších.

Na závěr Vás vyfotografujeme a snímky se neprodleně objeví na naší facebookové stránce. Budete se tedy okamžitě moci podělit o Váš jedinečný zážitek s dalšími přáteli.

Nápověda

Kdykoliv v průběhu hry může každý člen týmu požádat o nápovědu, kterou Vám rádi poskytneme a to bez jakékoliv penalizace.

 

Escape Room Ostrava – neopakovatelný zážitek

Pro koho je tato zábava vhodná?

Věřte, že na věku ani na pohlaví nezáleží. Užít si naplno naše hry mohou muži i ženy a to napříč všemi generacemi. Je ovšem pravdou, že zážitky, které poskytujeme, nejvíce přitahují lidi mladší.

Výhody únikových her

Hry přinášejí všem účastníkům mimořádné zážitky plné napětí. Schopnosti a dovednosti jednotlivých hráčů jsou testovány v mnoha směrech a to od schopnosti logického myšlení, přes využití pozorovacího talentu až po schopnost pracovat pod enormním časovým tlakem. Týmová spolupráce zde hraje rovněž nezanedbatelnou roli.

Velmi efektní záležitostí je vždy zasazení hry do konkrétního prostředí, které má v kombinaci se správně zvoleným příběhem za následek to, že všechny hráče vtáhne do děje a umocní tak jejich celkový dojem ze hry.

 

Jak vznikly únikové hry?

Původ těchto her lze nalézt v počítačových hrách, které pracovaly s totožnou koncepcí, v níž se hráč ocitá uprostřed místnosti a jeho úkolem je prostřednictvím plnění nejrůznějších úkolů a luštění hádanek se z dané místnosti dostat ven. Hry byly posléze přeneseny z virtuálního světa do reality a první úspěchy byly zaznamenány zejména mezi nadšenci v Japonsku a Číně, ale například i v Americe.

Masového měřítka však nabylo jejich rozšíření až koncem roku 2014, kdy se začaly takřka po celém světě objevovat firmy i jednotlivci nabízející vlastní verze her s originálními příběhy.

Jedná se tedy o novodobý fenomén, o zcela nový druh společenského vyžití, při kterém hráči testují svůj postřeh, rychlost i logické myšlení a to vše ve spolupráci s ostatními členy týmu, čímž je celkový zážitek bezpochyby pozitivně umocněn.

 

Strávit volný čas ve společnost přátel či rodiny a skvěle se při tom bavit? Co lepšího Vás může potkat? Vypněte televizi i počítač, tablet hoďte do šuplíku a přijďte si k nám pro nevšední zážitek!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...