diploma
Dárkový certifikát
Návštěva únikové hry - vynikající dárek, který se bude líbit všem.
Certifikát má platnost jeden rok a možnost vybrat si jakoukoliv z našich únikových her, v jakýkoliv volný termín. Koupí certifikátu neplatíte nic navíc.
Na zadaný email Vám bude doručena elektronická verze certifikátu ve formátu pdf nebo si můžete vybrat doručení poštou.
Při zakoupení 2 a více certifikátů - sleva.

Slevové akce

clock

V pracovní dny dopoledne je to levnější!

people-1

Сena hry pro dvojice 800 Kč

avatar

Studentská sleva 20% každou středu

birthday

Máte narozeniny? Využijte v tento den naši narozeninovou slevu 20%

present
Narozeniny
Úniková hra je vynikající způsob, jak překvapit přátele nebo skvělý dárek pro oslavence.
success
Zábava i odpočinek - firemní akce
Úniková hra - výborný způsob jak odměnit zaměstnance Vaší firmy. Speciálně pro Vaši firmu připravíme nabídku účasti v našich únikových hrách, zvláštní slevy pro firmy, možnost platby na fakturu.
business
Teambuilding
Naše únikové hry jsou naprosto ideální pro Váš firemní teambuilding. Jsou koncipovánу tak, aby zábavným a příjemným způsobem otestovaly Vaše schopnosti pracovat v týmu, komunikaci, myšlení, ale především, aby Váš team stmelily dohromady. Užijete si zábavu a prožijete příjemnou dobu spolu s Vašimi kolegy. Váš firemní personalista, teamový trenér nebo psycholog může sledovat Váš tým přímo uvnitř únikové hry v reálném čase nebo Vám můžeme poskytnout videonahrávku Vaší hry.
social-media-1
Sledujte akce, použijte certifikáty a zvláštní slevy

Úniková hra - sleva


Naše hry jsou mezi veřejností oblíbené, a proto, abychom vyšli vstříc našim zákazníkům, nabízíme na naše únikové hry slevy. Pro širokou veřejnost jsme připravili zvýhodnění během dopoledních hodin pracovních dní. Pokud si tedy vezmete z práce volno, abyste si zahráli zábavnou únikovou hru, neproděláte na tom.

 

Sleva pro dvojice

Víme, že může být těžké sestavit plný čtyřčlenný tým. Proto jsme připravili také speciální slevu pro páry, případně pro dvojice, a to ve kterýkoliv den a kterýkoliv čas.

 

Sleva pro studenty

Únikovým hrám holduje především mládež, a proto jsme se rozhodli vyjít vstříc hlavně studentům. Ti, kteří nám prokážou, že v současné době studují, získají tím nárok na studentskou slevu 20%. Ale pozor, naše studentská sleva platí pouze ve středu!

 

Narozeninová sleva

Nakonec, jsme lidé a každý z nás se těší na své narozeniny. Rozhodli jsme se dát každému oslavenci dárek, a tak každý, kdo má narozeniny v den, kdy u nás bude hrát únikovou hru (třeba i v rámci jejich oslavy) získá nárok na narozeninovou slevu 20%.

 

Zvláštní nabídky pro firmy

Řídíte nějakou firmu? Chcete odměnit své zaměstnance? Speciálně pro Vaši firmu připravíme nabídku účasti v našich únikových hrách. V rámci této nabídky je možné získat zvláštní slevu pro firmy, a můžete platit na fakturu.
To ovšem není vše, co se nabídek pro firmy týče.  Víme, že úniková hra, jako jsou ty naše, nabízí zajímavé možnosti teambuildingu. Otestuje kvality jednotlivých členů týmu a především stmelí tým dohromady. Vaši zaměstnanci tak zažijí zábavu a napětí společně se svými kolegy. Během celé hry může Váš firemní personalista, psycholog nebo trenér sledovat postup týmu na kamerách. Můžeme Vám poté také poskytnout videonahrávku celé hry.

Další akce a slevy je možné nalézt na našich stránkách na sociálních sítích.

 

Úniková hra sleva – dárkový certifikát

Nabízíme také možnost zakoupení dárkového certifikátu ke hraní našich her. Certifikát platí jeden rok, a je možné jej zakoupit na kterýkoliv volný termín a čas. Certifikát je možné zakoupit přímo u nás. Jeho koupí neplatíte nic navíc, jeho vystavení je zdarma.  Navíc, při zakoupení dvou a více certifikátu nabízíme další speciální slevu!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...