Nebezpečná rychlost

technology-2

Ve městě proběhla série výbuchů, za kterou stojí záhadný pachatel.Tentokrát se jeho cílem stal vůz městské dopravy. Jste cestující, kterým se bohužel podařilo nastoupit právě do tohoto autobusu. Bomba je umístěna v autobusu a vybuchne, pokud se rychlost jízdy sníží pod 60 km/h. Dveře se zavřely a vy máte 60 minut na to, abyste deaktivovali bombu a unikli zkáze.

gesture

Vlastnosti: autentičnost, která je založena na složitých elektronických zařízeních, pokročilá multimédia

people-1

2-5 hráčů, věk 14+( s dospělým i méně), úroveň obtížnosti - pokročilý

Ohlasy

Katka a Marek
testovali hru 

Velice reálná hra. Překvapivé hádanky,se kterými jsme se v jiných hrách nesetkali. Hra je napěchovaná technickými vychytávkami, a ty nevíš co se bude dít v příštích minutách. Díky moc, a přeje Vám hodně výborných hráčů!

Honza a Vojta
testovali hru 

Únikovou hru jsme hráli poprvé,výborná legenda a skvělý příběh hry. Zvlášť chceme ocenit práci personálu hry. Doporučujeme hru jak pro začátečníky tak pro pokročilé "kvestery".

Hanka, Klára a Jakub

Jeli jsme Nebezpečnou rychlostí 59 minut.
Vynikající úniková hra! Hrozně moc originálních hádanek a rébusů, které jsme nikde jinde dříve neviděli. Výborný příběh hry od začátku do konce. Skvěle se doplňuje logické myšlení a technologie. Nám fandům tohoto filmu se to moc líbilo.

Maty, Kuba, Vojta, Marek

Jeli Nebezpečnou rychlostí 47 minut!!!
Výborná únikovka!!! Vynikající příběh, skvělé hádanky a nečekaná řešení. Skvělý personál. Doporučujeme všem !!!

Jana, Tomáš, Bája a Mirek

Jeli Nebezpečnou rychlostí 59 minut.
Bomba úniková hra!!! Spoustu originálních rébusů úkolů, které nebylo jednoduché rozlousknout. Už jsme pár únikovek dali, ale tahle byla nejlepší. Super příběh a napětí po celou dobu hry!

Karel, Petr, Filip, Anička

Jeli Nebezpečnou rychlostí 56 minut
Výborná hra, moc se nám líbily technicky promakané úkoly i a jejich nečekaná řešení. Po celou dobu máte pocit, že jste ve skutečném autobuse. Bylo to SUPER!!! Doporučujeme VŠEM!!!

Lucka 
Čas dokončení: 56 minut


Maximální zážitek... s holkama jsme nastoupily do autobusu a nevěděly jsme, co očekávat... výborné propracování do posledního detailu a díky spolupráci jsme to zvládly a užily si každou minutu naplno. Těšíme se, až otevřete druhou místnost 😉

Petr z Bohumína 
Čas dokončení: 46 minut

Jedna z těch lepších únikovek, tahle mě celou dobu opravdu bavila. Originální nápad, autentické prostředí, bez jedné hvězdy za jednu drobnost, bez které bychom ten rekord pokořili. I tak určitě doporučuji všem.

Nebezpečná rychlost

Pokud chcete hrát hru dnes.  Potvďte si objednávku termínu na telefonu  605 377 999. 

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...