Únikové hry Ostrava

Chcete zažít 60 minut té nejnapínavější zábavy a adrenalinu?
Naše únikové hry vám to umožní. Připravili je pro vás vynikající naši i zahraniční specialisté. Budete řešit důmyslné hádanky a rébusy, překonávat elektronická zařízení,  závodit s časem i svým důvtipem.

Již otevřeno! Cena hry od 640 do 1200 korun, v závislosti na době hry a počtu hráčů. Podrobnosti najdete v sekci rezervací.

Pokud rádi trávíte volný čas netradičním a zároveň vzrušujícím způsobem ve společnosti své rodiny a přátel, představují Únikové hry Ostrava vskutku zajímavou alternativu. Během hodiny se vám dostane maximálního požitku složeného z napětí, adrenalinu, dobrodružství a důkladného procvičení mozkových závitů!

Neopakovatelné zážitky

Vžijte se do situace, kdy musíte rozlouskávat jednu vykutálenou hádanku za hádankou a přijít tak na kloub celému příběhu, zatímco časový limit se každou vteřinou neúprosně ztenčuje. Necháte se tlakem z touhy po úspěšném a rychlém vyřešení rafinovaných hlavolamů motivovat, anebo podlehnete všudypřítomné nervozitě?

Detaily a Inovace

Únikové hry současně zažívají v České republice i po celém světě obrovský „boom“. Abychom obstáli v konkurenčním boji a mohli našim zákazníkům poskytnout slibovaný zážitek, průběžně naše hry zdokonalujeme a posouváme na vyšší úroveň. K vylepšování našich her přitom často vycházíme z recenzí, přání a postřehů těch z vás, kteří u nás již byli a některou z našich her na vlastní kůži okusili.

Souboj s časem

Standardní časový limit na vyřešení únikové hry je zpravidla 60 minut. Poté, co úspěšně zdoláte všechny nastražené záludnosti našich rébusů a z místnosti úspěšně uniknete, zvěčníme váš výsledek do celkové tabulky. Jestli budete natolik rychlí, abyste svoji šikovností pronikli do žebříčku TOP TEN měsíce, případně dokonce celkového seznamu TOP TEN řešitelů, záleží již čistě na vašem výkonu. Na úplný závěr vaši soutěžní skupinku vyfotografujeme a ještě ten samý den pořízený obrázek umístíme na naši facebookovou stránku.

Nápověda

Máte strach, že se při řešení hádanek zaseknete a nebudete vědět, jak dál? Po celou dobu řešení na vás bude prostřednictvím kamery dohlížet s příběhem dokonale seznámená obsluha, které můžete v průběhu únikové hry kdykoliv požádat o menší i větší nápovědu. Zcela zdarma a bez odečtení časového limitu!

Únikové hry Ostrava – zážitky pro rodinu, přátele i kolegy

Pro koho je tato zábava vhodná?

Únikové hry Ostrava jsou svými zpracováním vhodné pro všechny, bez ohledu na pohlaví, věk či snad dosažené vzdělání. Ačkoliv takové dobrodružství láká zejména mladší generace, hojně nás navštěvují také rodiny s dětmi, skupinky přátel a v neposlední řadě pracovní kolektivy v rámci teambuildingu.

Výhody únikových her

Největším plusem dnes tolik populárních „únikovek“ je netradiční způsob aktivní relaxace. Člověk při jejich řešení na hodinu takříkajíc „vypne“ a oprostí se od problémů běžného života, ale zároveň se pěkně zapotí. Pokud je hra kvalitně zpracovaná, vtáhne vás do děje svého příběhu a donutí roztočit mozkové závity na maximum. Při hře se všem řešitelům dostává pocitům adrenalinu a vzrušení, přičemž si příjemnou formou zdokonalujete logické uvažování, týmovou spolupráci, práci pod tlakem a komunikaci s ostatními členy týmu.

Jak vznikly únikové hry?

Escaperooms, Escapegames či třeba únikové hry; mnoho výrazů označujících jeden a ten samý význam. Jedná se o inovativní společenské týmové hry, které si kladou za cíl hráče jednak pobavit, a jednak otestovat jejich logické uvažování a schopnost týmové práce.

Za předlohu „únikovek“ ve výše popsaném významu považujeme hry na počítač a herní konzole, jejichž pointa je na chlup stejná; hráč musí v určeném časovém limitu uniknout z místnosti vhodným použitím dostupných rekvizit a využitím indicií k rozřešení rozmanitých záhad a labyrintů. Jako první se přitom tyto počítačové koncepty začaly převádět do hmotné reality v Japonsku, Číně a Americe. Skutečný „boom“ zaznamenaly escape games ke konci roku 2014, od kdy se ve velkém šíří i po celém území naší země.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...