Únikové místnosti Ostrava

Chcete zažít 60 minut té nejnapínavější zábavy a adrenalinu?
Naše únikové hry vám to umožní. Připravili je pro vás vynikající naši i zahraniční specialisté. Budete řešit důmyslné hádanky a rébusy, překonávat elektronická zařízení,  závodit s časem i svým důvtipem.

Již otevřeno! Cena hry od 640 do 1200 korun, v závislosti na době hry a počtu hráčů. Podrobnosti najdete v sekci rezervací.

Únikové místnosti Ostrava – Pokud jste příznivci adrenalinových zážitků plných napětí a překvapení, pokud rádi žhavíte mozkové závity a řešíte nejrůznější hádanky a rébusy, pak neváhejte!

Sestavte tým ze svých přátel nebo členů Vaší rodiny a přijďte si k nám otestovat svoje schopnosti!

 

Neopakovatelné zážitky

Chcete formou hry otestovat svoje schopnosti, logické myšlení, postřeh i umění jednat a správně se rozhodovat v časové tísni? Rádi řešíte nejrůznější hádanky a kvízy?

Vyzkoušejte naše hry a budete odměněni jedinečným zážitkem!

 

Detaily a inovace

Přípravě našich her věnujeme vždy mimořádné úsilí. Jsou detailně propracované a řešení hádanek, úkolů a rébusů, které musí naši hráči zvládnout, bývá nejen složité, ale i zábavné. Na každého jednotlivce jsou během hry kladeny vysoké nároky, což jistě ocení zejména ti zkušenější, kteří nejsou ve světě únikových her úplnými nováčky.

Nesmírně důležitou součástí naší práce je zpětná vazba. Vždy oceníme názory a připomínky našich zákazníků a při tvorbě dalších her se je snažíme zužitkovat k jejich maximální spokojenosti. Že se nám to daří téměř bezezbytku, o tom nás dnes a denně přesvědčují kladné ohlasy našich klientů.

 

 

Souboj s časem

Jelikož cílem každé naší hry je dosáhnout co nejlepšího času, je z výsledků jednotlivých týmů sestavován žebříček a pořadí těch nejlepších je zveřejňováno na naší facebookové stránce.

Zároveň je každý tým vyfotografován a fotky se záhy objevují rovněž na facebooku, kde se s nimi můžete hned pochlubit všem přátelům a známým.

 

Nápověda

Pro usnadnění hry si může kterýkoliv z hráčů v jejím průběhu vyžádat nápovědu. Ta mu bude samozřejmě poskytnuta a na výsledné hodnocení to nebude mít žádný vliv.

 

 

Únikové místnosti Ostrava – zcela jedinečné dobrodružství

Pro koho je tato zábava vhodná?

Všechny naše hry jsou určeny mužům i ženám a to bez rozdílu věku. Je sice faktem, že převážnou většinu našich klientů tvoří mladí lidé, ale počet těch dříve narozených rozhodně není zanedbatelný.

 

Výhody únikových her

Hraní našich her vždy dokonale prověří nejen individuální dovednosti každého člena týmu, ale rovněž i charakter a v neposlední řadě také schopnost pracovat a rozhodovat se ve skupině. To vše za situace, kdy času není nazbyt.

Velmi zajímavou a pro celkový dojem důležitou skutečností je to, že každá hra je zasazena do jiného a vždy originálního prostředí, které koresponduje s vybraným příběhem. Hráči jsou tak nezřídka hrou zcela pohlceni a odnášejí si z ní mimořádné zážitky.

 

Jak vznikly únikové hry?

Únikové hry jsou postaveny na podobném principu jako původní hry počítačové, kde bylo vždy cílem hráče dostat se z místnosti, v níž se na počátku ocitl. Dosáhnout toho mohl jedině splněním zadaných úkolů a vyřešením rozličných hádanek. Tyto hry se zejména v Japonsku, Číně či USA podařilo posléze přenést do reálného světa a to díky úsilí mnoha počítačových nadšenců.

Ke skutečnému rozmachu pak došlo zejména v roce 2014 a v letech následujících. Téměř po celém světě se tak začaly objevovat firmy a společnosti zaměřené na poskytování zážitků tohoto druhu.

Hraní těchto her je tedy záležitostí poměrně novou. Díky nutnosti zapojit do hry svůj intelekt, logické myšlení i postřeh a to vždy ve spolupráci se svým týmem přátel, však tato společenská zábava získává velmi rychle na popularitě.

 

Unikátní zážitek z našich her si totiž nechce nechat ujít nikdo. Přidejte se i Vy a záhy zjistíte, že čas strávený strhující hrou s Vašimi přáteli, bude patřit k tomu nejlepšímu, co Vás v životě potkalo!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...